Vakantiehuis Camp del Four 4 pers

Rustig gelegen landhuis met privézwembad

Puy l'Eveque, Lot, Frankrijk

  • 150 m2
  • 4 personen
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Landelijk
  • Niet op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Wifi
  • TV
  • Privé zwembad
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Vriezer
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Koelkast
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Zwembad
  • Kinderbed
  • Brandblusser
  • Nachtslot

Omschrijving

Ervaar het Franse leven in dit landhuis tussen de Lot en Dordogne. Het is rustig gelegen en voorzien van een enorme omheinde tuin. De zorgvuldig gerenoveerde boerderij is nog steeds voorzien van authentieke elementen, zoals de balkenplafonds en oude schouwen. Met een ruime eetkeuken, 3 slaapkamers, een royale tuin met luie stoelen, een terras met buitenkeuken en een omheind privézwembad, zijn alle ingrediënten voor een fijne tijd aanwezig
Je kunt kanoën op de Dordogne bij Cenac et Saint Julien, met Domme als hét perfecte uitzichtpunt (serieus, ansichtkaart waardig)! Maar vergeet ook niet het middeleeuwse spektakel van Sarlat met haar interessante zaterdagmarkt te ontdekken. Wist je dat elk dorp hier in de zomer zijn eigen smulparadijsje heeft? Aan lange tafels geniet je van confit de canard en proef je de lokale magie, vaak vergezeld door live muziek.

Voor de vissers onder ons: de Lot wacht op je om je hengel uit te gooien. Bovendien zijn er tal van prachtige fietspaden die de moeite meer dan waard zijn. Neem vooral ook goed de tijd om even neer te ploffen op een zonnig terrasje voor glas lokale wijn. De biologische vrijdagmarkt van Prayssac is een pareltje, en plan zeker een dagtrip naar St. Cirque Lapopie, Rocamadour, de mysterieuze Padirac-grotten en de majestueuze kastelen van Biron en Bonaguil. Mogelijkheden genoeg!

Indeling

Begane grond
Hal
Woonkeuken
Eettafel, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat (cups, filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine en koel-/vriescombinatie
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed, douche en wastafel
Wasruimte
Vriezer en wasmachine
Wc
Tussenetage
Slaapkamer
2-pers. bed (180 x 200 cm) en 2-pers. bed (180 x 200 cm)
Op de 1e etage
Woonkamer
TV en zithoek
Op de 2e etage
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (180 x 200 cm), bad met douche, wastafel en wc
Rondom het huis
Buitenkeuken
Fornuis (4 kookplaten, gas)
Terras
Tuin (omheind, > 1000 m2)
Tuinmeubilair
Ligbedden
BBQ (houtskool)
Parking
Parasol
Zwembad (privé, omheind, 12 x 6 m., diepte: 1.5m, geopend van Mei t/m Sep)
Faciliteiten
Dart
Kinderbed (excl. beddengoed)

Afstanden

1 km Restaurant
2.7 km Levensmiddelen
5 km Centrum
5 km Rivier
Beschikbaarheid wordt geladen
- persoon personen
totaal

Gasten zeggen het volgende:

september 2023

Geweldig authentiek vakantiehuis, prachtig gelegen met zwembad! Even ontspannen en tot rust komen

Puy l'Eveque, Lot, Frankrijk

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

RUIM 100.000 PARTICULIERE VAKANTIEHUIZEN