Vakantiehuis Lac Bleu 39 en 40 combi

Combinatie van 2 huizen op vakantiepark

Lacapelle Marival, Lot, Frankrijk

  • 300 m2
  • 14 personen
  • 5 slaapkamers
  • 4 badkamers
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Wifi
  • Ligbad
  • Vaatwasser
  • Vriezer
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Koelkast
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Zwembad
  • Buiten zwembad
  • Speeltoestellen
  • Brandblusser
  • Rookmelder
  • Buiten verlichting

Omschrijving

Wat een plaatje hè? Deze 2 aangrenzende vakantiehuizen op een charmant vakantiepark in de Lot-regio hebben een lichte inrichting. Het ene huis biedt plaats aan 8 personen en het andere aan 6 personen, waarmee het ideaal is voor 2 gezinnen. Beide hebben een eigen terras met uitzicht. Het park biedt een verwarmd zwembad met peuterbad, een speeltuin en tennis-, basketbal- en voetbalfaciliteiten. Een onvergetelijke ervaring wacht!
In de regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen, wat zorgt voor een schitterend landschap. De streek heeft een aangenaam klimaat, en prachtig landschap met wijngaarden en prachtige rivieren.
Het park ligt op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival wat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Met een gezellige markt, leuke winkeltjes en volop leuke terrasjes, waan je jezelf hier als god in Frankrijk. Geniet van de lokale heerlijkheden zoals Meloenen van Quercy, de walnoten van de Perigord, de geitenkaas van Rocamadour en de wijnen van Cahors.

De omgeving is perfect voor leuke tripjes. Een dagje Rocamadour, een stedentripje naar Cahors of Toulouse, of met de kids naar het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein zijn erg leuk

Indeling

Begane grond
Open keuken
Kookplaat (inductie), koffiezetapparaat (filtermaling), magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer en 2x wastafel
2x Woon/eetkamer
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed, douche en wc
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed, douche en wc
Op de 1e etage
Slaapkamer
2-pers. bed en 2-pers. hoogslaper
Slaapkamer
2x 1-pers. bed en stapelbed
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed, douche en wastafel
Badkamer
Ligbad, 2x wastafel en wc
Wc
Rondom het huis
Terras
Tuin
Tuinmeubilair
Parking
Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.4m, geopend van Mei t/m Sep)
Faciliteiten
Speeltoestellen (gedeeld met andere gasten)

Afstanden

500 m Levensmiddelen
Beschikbaarheid wordt geladen
- persoon personen
totaal

Gasten zeggen het volgende:

mei 2023

Villa zoals beschreven. Zeer goede ontvangst. Zeer schoon en functioneel huis.

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

RUIM 100.000 PARTICULIERE VAKANTIEHUIZEN