Vakantiehuis Lac Bleu 40

Prachtig huis op vakantiepark met zwembad

Lacapelle Marival, Lot, Frankrijk

  • 140 m2
  • 8 personen
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Wifi
  • TV
  • Vaatwasser
  • Vriezer
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Koelkast
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Zwembad
  • Buiten zwembad
  • Speeltoestellen
  • Brandblusser
  • Rookmelder
  • Buiten verlichting

Omschrijving

Voel je direct bij binnenkomst welkom in dit enerverende vakantieoord! Het beschikt over een verwarmd zwembad en biedt volop mogelijkheden voor alle leeftijden. Sportliefhebbers kunnen hun energie kwijt tijdens een potje tennis, voetbal of basketbal. Vanaf je privéterras, met een adembenemend uitzicht, hef je het glas op deze geweldige plek in de Lot-regio!
Op een steenworp afstand bevindt zich het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, bekroond als een van de mooiste dorpjes in Frankrijk. Dwaal door schilderachtige straatjes en geniet op gezellige terrasjes van lokale lekkernijen. Te midden van dit alles ligt het park, een oase van vertier nabij het charmante Rocamadour. Ontdek de magische Padirac-grotten en breng een dag door in Cahors of Toulouse. Een wereld van mogelijkheden wacht op jou!

Indeling

Begane grond
Woonkamer
TV (digital)
Eetkamer
Open keuken
Kookplaat (inductie), koffiezetapparaat (filtermaling), magnetron, afwasmachine, koelkast en vriezer
Slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed, douche en wastafel
Wc
Op de 1e etage
Slaapkamer
2x 1-pers. bed en 2-pers. hoogslaper
Slaapkamer met badkamer
Wc
Rondom het huis
Terras
Tuin
Tuinmeubilair
Parking
Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.4m, geopend van Mei t/m Sep)
Faciliteiten
Speeltoestellen (gedeeld met andere gasten)

Afstanden

500 m Levensmiddelen
Beschikbaarheid wordt geladen
- persoon personen
totaal

Gasten zeggen het volgende:

augustus 2023

Het huis was zeker in orde en groot genoeg voor met 4 volwassenen en twee honden. Een leuk en rustig vakantiedomein. Hele goede service en goede hulp indien nodig! Zeker voor herhaling vatbaar!

april 2023

Een rustige en prachtige plek.

Vakantiehuis Lac Bleu 40

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

RUIM 100.000 PARTICULIERE VAKANTIEHUIZEN