Vakantiehuis Lac Bleu 39

Huis op vakantiepark met zwembad in de Lot

Lacapelle Marival, Lot, Frankrijk

  • 130 m2
  • 6 personen
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Wifi
  • TV
  • Ligbad
  • Vaatwasser
  • Vriezer
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Koelkast
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Zwembad
  • Buiten zwembad
  • Speeltoestellen
  • Brandblusser
  • Rookmelder
  • Buiten verlichting

Omschrijving

Dit geweldige vakantiehuis ligt op een leuk vakantiepark met gemeenschappelijk zwembad dat verwarmd kan worden. Bovendien is er een peuterbadje en een speeltuin voor de kleintjes. Je kunt er tennissen, basketballen en voetballen. Vanaf het privéterras met uitzicht op het kenmerkende landschap geniet je van een drankje naar keuze tijdens je welverdiende vakantie in de Lot. Wow!
Welkom in de regio waar de Dordogne en de Lot samenkomen. Het landschap is mooier dan een schilderij van een kunstenaar die probeert indruk te maken op zijn schoonmoeder. Het klimaat is hier bijzonder aangenaam en het park ligt vlak bij het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival. Je vindt er een gezellige markt met leuke winkeltjes en terrasjes. Proef van lokale lekkernijen zoals de Meloenen van Quercy en de walnoten van de Perigord. Vul je dag met een trip naar Rocamadour, een stedentrip naar Cahors of Toulouse, of neem de kinderen mee naar het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein

Indeling

Begane grond
Woonkamer
TV (digital)
Eetkamer
Open keuken
Kookplaat (inductie), koffiezetapparaat (filtermaling), magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer en 2x wastafel
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed, douche en wc
Op de 1e etage
Slaapkamer
2x 1-pers. bed en stapelbed
Badkamer
Ligbad, 2x wastafel en wc
Rondom het huis
Terras
Tuin
Tuinmeubilair
Parking
Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.4m, geopend van Mei t/m Sep)
Faciliteiten
Speeltoestellen (gedeeld met andere gasten)

Afstanden

500 m Levensmiddelen
Beschikbaarheid wordt geladen
- persoon personen
totaal

Gasten zeggen het volgende:

augustus 2023

Vriendelijke host en een super huis!!!

juli 2022

Zeer rustige locatie. Het huis is voorzien van airconditioning, wat kostbaar is in de zomer. Zeer goede ontvangst, mooi zwembad! De omliggende dorpen zijn niet erg levendig. Het is een schande. Als je naar deze omgeving komt, ben je een beetje afgesloten van de wereld. Maar als dat is wat je zoekt, dan is het perfect. Het kleine meer is zeer aangenaam om naar te kijken. Je kunt de natuur 's avonds goed horen. En de lucht is prachtig helder.

Vakantiehuis Lac Bleu 39

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

RUIM 100.000 PARTICULIERE VAKANTIEHUIZEN