Vakantiehuis Maison Sauveterre-la-Lémance

Landelijk vakantiehuis met rustige ligging

Sauveterre-la-Lémance, Lot et garonne, Frankrijk

  • 85 m2
  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Landelijk
  • Niet op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Wifi
  • Wasmachine
  • Wasdroger
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Brandblusser
  • Buiten verlichting

Omschrijving

Het stenen vakantiehuis ligt aan de rand van Sauveterre la Lémance, waar Lot et Garonne, Dordogne en Lot samenkomen. Voor natuurliefhebbers biedt de serene omgeving rust, met reeën in de achtertuin en mystieke nachten met uilengezang. De bovenverdieping wordt niet gebruikt. De eigenaar woont vlakbij maar is meestal niet aanwezig, en gunt je bovendien alle privacy. Een fijn terras achter het huis biedt een schitterend uitzicht op de omgeving!
Bezoek het middeleeuwse kasteel van Bonaguil (slechts 5 km verderop) of duik in de geschiedenis van Cahors met haar oude centrum te midden van wijngaarden. Voor een avontuurlijke twist kun je gaan kanoën op de Dordogne of de schilderachtige Lot. De regio biedt bovendien prachtige fietsroutes langs de oevers!

Indeling

Begane grond
Keuken
Broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, magnetron en koel-/vriescombinatie
Woon/eetkamer
Eettafel, kachel (hout) en zithoek
Slaapkamer
2-pers. bed
Slaapkamer
2-pers. bed
Badkamer
Douche, wastafel en wc
Op de 1e etage
Overloop
Sanitair / Wassen
Wasdroger
Wasmachine
Rondom het huis
Terras
Tuin
Tuinmeubilair
Ligbedden
BBQ
Parking
Parasol

Afstanden

2 km Levensmiddelen
4.4 km Restaurant
6 km Centrum
15 km Rivier
Beschikbaarheid wordt geladen
- persoon personen
totaal

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

RUIM 100.000 PARTICULIERE VAKANTIEHUIZEN