Vakantiehuis Gite La Séoune

Charmante gîte met zwembad en parktuin

Saint Maurin, Lot et garonne, Frankrijk

  • 85 m2
  • 5 personen
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Landelijk
  • Niet op een vakantiepark
  • Niet vrijstaand
  • Wifi
  • TV
  • Internationale zenders
  • DVD speler
  • CD speler
  • Wasmachine
  • Wasdroger
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Waterkoker
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Zwembad
  • Brandblusser
  • Buiten verlichting

Omschrijving

De gelijkvloerse gîte ligt op een domein dat haar oorsprong vindt in de 13e eeuw. Naast 2 geschakelde gîtes vind je er het hoofdgebouw, waar de eigenaar verblijft, een mooie parktuin en een groot, gedeeld zwembad. De gîte is voorzien van een eigen ingang en je kunt in alle privacy genieten van een ontbijtje op je eigen patio. Heerlijk!

Elektriciteitskosten dienen ter plaatse te worden voldaan
Verken de prachtige omgeving rondom het vakantiehuis, perfect voor wandel- en fietstochten. Je vindt er charmante dorpjes en middeleeuwse steden, waar je kunt dwalen langs kronkelende straatjes en lokale marktjes. Aan de rand van het gezellige middeleeuwse Agen wacht het pretpark Walygator: een absoluut hoogtepunt voor de kinderen!

Indeling

Begane grond
Keuken
Waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine en koel-/vriescombinatie
Woon/eetkamer
TV (internationale zender(s)), eettafel, zithoek, DVD-speler en CD-speler
Slaapkamer
1-pers. vouwbed en 2-pers. bed
Slaapkamer
1-pers. bed en 1-pers. bed
Badkamer
Douche, wastafel, wastafel en wc
Wasruimte
Wasdroger en wasmachine
Balkon of terras
Rondom het huis
Tuindeuren
Binnenplaats
Tuin
Tuinmeubilair
Ligbedden
BBQ
Parking
Zwembad (gedeeld met andere gasten, 12 x 6 m., diepte: 1.5m, geopend van Jun t/m Sep)
Lounge set

Afstanden

9 km Levensmiddelen
9 km Restaurant
9 km Centrum
Beschikbaarheid wordt geladen
- persoon personen
totaal

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Vakantiehuis Gite La Séoune

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

RUIM 100.000 PARTICULIERE VAKANTIEHUIZEN