Landhuis met zwembad tussen de zonnebloemen
Fargues−sur−Ourbise, Lot et garonne, Frankrijk
Het prachtig gerenoveerde huis is voorzien van een immense woonkamer met openslaande deuren naar een overdekt terras. In de weelderige tuin bevindt zich een groot privézwembad en het idyllische uitzicht over de velden zorgt ervoor dat je direct tot rust komt. De eigenaar woont met zijn hond op hetzelfde terrein maar is niet vaak aanwezig, en waarborgt uiteraard je privacy. Geniet van een glas wijn en een lokale lekkernij op het terras met barbecue!
De manoir is rustig gelegen, tussen de zonnebloemvelden maar toch niet ver van grote steden zoals Bordeaux en Mont de Marsan of Casteljaloux. Je bevindt je hier in de Lot et Garonne, met aan de ene zijde de Atlantische kust en aan de andere zijde de regio's Dordogne en Lot. Het biedt dan ook het beste van 2 werelden. Wandel door duinen en langs de binnenzee van Arcachon, of breng een bezoek aan Bordeaux met haar zondagochtend markt aan de rivier, en de langste winkelstraat ter wereld. De regio herbergt bovendien diverse prachtige fiets- en wandelroutes
Gasten zeggen het volgende:
De eigenaar was de hele week weg en vroeg ons om zijn jonge planten water te geven en voor het zwembad te zorgen. Een van de slaapkamers was bijzonder ondraaglijk door de hitte. We werden overvallen door wespen en de enige reactie van de eigenaar (telefonisch contact) was om ons sprays te kopen om ze te verdelgen. Het meest vervelende was dat de eigenaar ons vertelde dat de airconditioning (niet vermeld in de presentatie van het huis) niet werkte, maar tot onze verbazing ontdekten we aan het einde van ons verblijf, in verzengende hitte, dat dit wel het geval was.
Schitterende villa waar we ons onmiddellijk thuis voelden. Alles voorzien wat een mens nodig heeft. Zwembad met plaats voor groot én klein. Keuze om te eten waar je wil: binnen, op het overdekte terras of onder de prachtige linde. En ... RUST! Bovendien vriendelijke maar discrete eigenaar.
Wij verbleven er met onze kinderen en kleinkinderen. Mooi oudentiek huis, rustige omgeving, omheind zwembad is een pluspunt indien er kleine kinderen mee zijn. De keuken is zeer goed uitgerust, echt alles is aanwezig! Ook de buitenkeuken is een pluspunt. De eigenaar is ook steeds bereid om tips over de omgeving te geven. Onze hond was mee en heeft zich kunnen uitleven in de grote tuin. Wij hebben er een zeer fijne vakantie gehad!