Vakantiehuis Lac Bleu 34

Fijne vakantiewoning op vakantiepark met zwembad

Lacapelle Marival, Lot, Frankrijk

  • 130 m2
  • 8 personen
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Wifi
  • TV
  • Internationale zenders
  • Airco
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Zwembad
  • Buiten zwembad
  • Rookmelder
  • Buiten verlichting

Omschrijving

In de mooie regio van de Lot en Dordogne ligt dit kleinschalige vakantiepark met ongeveer 40 woningen.
Het vakantiehuis is eind 2021 volledig gerenoveerd, de keuken is volledig nieuw geoutilleerd en het gehele huis is opnieuw geschilderd, dat toont! Vanuit het terras heb je een prachtig uitzicht over het mooie landschap.
Het vakantiepark beschikt over een verwarmd buitenzwembad en peuterbad en een leuke speeltuin voor de kleintjes. Ook zijn sportmogelijkheden (jeu de boules, tennis)
Op loopafstand is het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival gelegen, wat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Prachtige oude straatjes om doorheen te struinen, gezellige terrasjes om van de heerlijke lokale lekkernijen te genieten behoren hier tot de dagelijkse kost.
Het park is gelegen in een prachtige omgeving. Erg dicht bij het leuke plaatsje Rocamadour. Dit is zeker de moeite van een bezoek waard. Je kunt de grotten van Padirac gaan bezoeken, een dagje naar Cahors of Toulouse behoort ook tot de mogelijkheden

Indeling

Begane grond
Woonkamer
TV (digital, internationale zender(s)) en zithoek
Eetkamer
Open keuken
Fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat (pads), oven, magnetron, afwasmachine en koel-/vriescombinatie
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed, douche en wastafel
Slaapkamer met badkamer
Stapelbed, douche en wastafel
Wc
Airconditioning
Op de 1e etage
Slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed, douche, wastafel en wc
Doorloop slaapkamer
2-pers. bed
Airconditioning
Rondom het huis
Terras
Tuin
Tuinmeubilair
Parking
Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.4m, geopend van Mei t/m Sep)

Afstanden

720 m Restaurant
1.4 km Levensmiddelen
Beschikbaarheid wordt geladen
- persoon personen
totaal

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Vakantiehuis Lac Bleu 34

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

RUIM 100.000 PARTICULIERE VAKANTIEHUIZEN