Vakantiehuis Lac Bleu nr 28

Gezellig huis op vakantiepark met zwembad

Lacapelle Marival, Lot, Frankrijk

  • 130 m2
  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Wifi
  • TV
  • Airco
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Zwembad
  • Buiten zwembad
  • Brandblusser
  • Rookmelder
  • Buiten verlichting

Omschrijving

Een vakantiehuis op een gezellig park: het beste van 2 werelden! Hier ontvouwt zich een wereld van plezier, met een verwarmd zwembad en grenzeloos vermaak voor alle leeftijden. Voor de sportieve zielen wachten tennis-, voetbal- en basketbalfaciliteiten, terwijl de levensgenieter in jou ontspant op het terras met uitzicht op het betoverende landschap. Sluit de dagen af met een drankje naar keuze en beleef vakantie op zijn best in de Lot-regio!
In de regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen , wat zorgt voor een schitterend landschap. De streek heeft een aangenaam klimaat, en prachtig landschap met wijngaarden en prachtige rivieren.

Het park ligt op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival wat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Met een gezellige markt, leuke winkeltjes en volop leuke terrasjes, waan je jezelf hier als god in Frankrijk. Geniet van de lokale heerlijkheden zoals Meloenen van Quercy, de walnoten van de Perigord, de geitenkaas van Rocamadour en de wijnen van Cahors.

De omgeving is perfect voor leuke tripjes. Een dagje Rocamadour, een stedentripje naar Cahors of Toulouse, of met de kids naar het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein zijn erg leuk

Indeling

Begane grond
Woonkamer
TV (geen Nederlandse zender(s)) en zithoek
Eetkamer
Eettafel
Open keuken
Fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat (filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine en koel-/vriescombinatie
Slaapkamer
2-pers. hoogslaper
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed, douche en wastafel
Berging
Wc
Airconditioning
Op de 1e etage
Slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed, douche, wastafel en wc
Rondom het huis
Terras
Tuin
Tuinmeubilair
Parking
Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.2 - 1.7m, geopend van Mei t/m Sep)

Afstanden

630 m Restaurant
1.4 km Levensmiddelen
Beschikbaarheid wordt geladen
- persoon personen
totaal

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Vakantiehuis Lac Bleu nr 28

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

RUIM 100.000 PARTICULIERE VAKANTIEHUIZEN